Hizmet Detay.

TEKNE TURLARI

GÖCEK 12 ADALAR GEZİSİ

Göcek 12 adalar gezisi Dalyan'da düzenlenen ve herkezin katılmasını ısrarla tavsiye edecegimiz bir gezidir. Belki de dünyanın hiçbir yerinde göremeyeceğiniz kadar güzel yerleri Göcek'te bulabileceksiniz. Her ne kadar Göcek 12 adalar olarak geçse de Göcek civarında tam 17 ada vardır. Göcek etrafındaki 17 adadan bazıları; Yassıca Ada, Tersane Adası, Akvaryum Koyu, Kleopatra Hamamı, Bedri Rahmi Koyu, Göcek Adası gibi yaklaşık 5 adayı gezip buralardaki tarihi yaşayarak nefes kesen eşsiz güzellik karşısında şaşıracaksınız. Koylarda verilen yüzme molaları ile göreceğiniz birçok balık çeşidi de sizleri şaşırtacaktır. Aslında Göcek gezisini fazla anlatmaya gerek yok burayı mutlaka  gidip görmeniz lazım. Bu gezide mutlaka yanınıza almanız gerekenler tabi ki mayo, havlu, güneş kremi, fotoğraf makinesi ve snorkel sizler için iyi olacaktır. Göcek 12 adalar gezisi Dalyan'da konakladığınız yerlerden 09.00'da alınarak başlar ve yine akşam 17.00 gibi sizleri konakladığınız yere bırakarak sona erer. Göcek'te bu gezi iki tür tekne ile yapılır biri yelkenli ile, bu fazla kalabalık olmaz. Bir diğeri de 80 kişilik büyük tekneler ile bu iki tür teknede de güneşlenme imkanınız mevcuttur. Öğle yemeği bu gezide teknede verilir ve çok keyiflidir. Dalyan'a gidip de Göcek 12 adalar gezisine katılmadan dönmeyin sakın.

Dalyan Günlük Yemekli Tekne Turu

Dalyan'ın güzelliklerini bir güne sığdırmak isterseniz bu turumuza lütfen katılın. Turumuz sabah 10:30 da kooperatif iskelesinde rehberlerin karşılayıp bilgi vermesiyle başlar, Sırasıyla Çamur banyolarına küçük sıcak su kaplıcasına varıyoruz ve bir saat orada kalıyoruz ve turumuz ardından Köyceğiz Göl ağzında yüzme molası ile devam eder. Öğle yemeği servisi Dalyan Tekne Kooperatifine ait Denizkızı Restoran da, Dünyaca ünlü İztuzu plajındaki iki saatlik yüzme molasından sonra tarihi Kaunos harabelerine bir saatlik bir gezi süresi verip, Dalyan'ı keşfetmenin huzuru ve mutluluğu ile turumuzu yine iskelede sonlandırıyoruz.

İztuzu (Kaplumbağa) Plajı Dolmuş Tekne

İztuzu Plajına tekne seferleri saat 09:30'da başlar ve Dalyan merkezdeki nehir kenarı ana beton iskeleden tekneler doldukça hareket ederler. Konakladığınız işletme teknenin plaja gidiş güzergâhında ise telefonla rezervasyon yaptırarak size en yakın iskeleden dolmuş tekneye binebilirsiniz. 

Dalyan Çamur Banyosuna Dolmuş Tekne

Zamanınızı sadece çamur banyolarında geçirmek istiyorsanız, günde üç defa tekne servisimiz bulunmaktadır. Tekneler Dalyan Tekne Kooperatifi iskelesinden saat 11:00, 13:00 ve 15:00'te hareket etmektedir. Çamur banyosunda 2 saat serbest zamandan sonra aynı tekne ile Dalyan'a dönülmektedir.


En Düşük Fiyat Garantisi Sitelerimizden rezervasyon yaparken daima uygun olan en iyi fiyattan yararlanmanızı sağlar.
Güvenli rezervasyon Rezervasyonlarınızda gizlilik ve güvenlik ön plandadır..
Ücretsiz iptal Rezervasyonunuzu günü gelmeden önce iptal edebilirsiniz.

İLETİŞİM

Tel. 02522842063
Gsm 05324162732
Fax 02522842726
Email: ozalp_tour@superonline.com
Adres: Dalyan Mah. Özalp Sok No: 10/A Villa Özalp
MUĞLA/ TÜRKİYE

Twitter

Facebook

Konuk Yorumları

ahmet kır 15-01-2017 bir sonraki tatilimizi yine bu tesiste geçirmek istiyoruz herse çok güzeldi t....